آموزش دیجیتال مارکتینگ


چگونه  ادمین اینستاگرام شوید

نحوه تبدیل شدن به مدیر تبلیغات در اینستاگرام (ادمین اینستاگرام)سوالی است که  اغلب از من می پرسند بنابراین فکر کردم این ممکن است کمک کند. البته ، نحوه انجام این کار از مارس 2019 است ، اما دانستن فیس بوک و اینستاگرام ممکن است در آینده تغییر کند.

هنگامی که حساب اینستاگرام خود را راه اندازی می کنید و آن را از یک حساب کاربری خصوصی به یک حساب کاربری تغییر می دهید ، باید آن را به یک صفحه فیس بوک متصل کنید. برای داشتن صفحه کسب و کار اینستاگرام به صفحه فیس بوک نیز نیاز دارید.

اگر می خواهید به کسی اجازه دهید در حساب اینستاگرام خود پست بگذارد یا می خواهید در یک حساب کاربری اینستاگرام مدیر شوید ، باید ابتدا آن شخص را به عنوان مدیر در صفحه تجاری خود در فیس بوک قرار دهید.

شما این کار را با: –

  1. به صفحه فیس بوک خود بروید.
  2. روی “تنظیمات” در سمت راست بالای صفحه فیس بوک خود در “نوار سفید” که در بالای صفحه قرار دارد ، در زیر “نوار آبی” کلیک کنید.چگونه در اینستاگرام مدیر شوید
  3. از صفحه سمت چپ روی “Page Roles” کلیک کنید.چگونه در اینستاگرام مدیر شوید

4- اگر شخصی هستید که به او امکان دسترسی به “فیس بوک” را می دهید ، همانطور که نشان داده شده شروع به تایپ نام وی در کادر می کنید. نام آنها باید در کادر کشویی نشان داده شود. اگر شما “دوست فیس بوک” نیستید ، باید آدرس ایمیل آنها را تایپ کنید.

بر روی “Editor” کلیک کنید و از کادر کشویی گزینه “Admin” را انتخاب کنید. رمز عبور خود را ذخیره کرده و وارد کنید تا تأیید شود.

دوست شما ممکن است از درخواست شما مطلع شود تا آنها را “مدیر” کند اما این به تنظیمات آنها بستگی دارد.

چگونه در اینستاگرام مدیر شوید

از اینستاگرام

  1. بر روی نمایه “Profile” کلیک کنید و صفحه را به سمت چپ بکشید.
  2. روی “تنظیمات” در پایین کلیک کنید.
  3. سپس روی “حساب” و سپس “تغییر به نمایه کسب و کار” کلیک کنید.
  4. بر روی گزینه های پیشنهادی اینستاگرام مانند “ابزارهای تجاری” ، “گزینه های تماس” ، “دسترسی به مشتریان خود” و غیره کلیک کنید تا زمانی که از شما بخواهد “به صفحه کسب و کار خود متصل شوید”.
  5. برای اتصال به صفحه مناسب کلیک کنید و سپس “بعدی” را کلیک کنید.

5 1 1

6 1 1

7 1 1

8 1

9 1

چگونه در اینستاگرام مدیر شوید

چگونه در اینستاگرام مدیر شوید

14 1

REVIEW 1 1

ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام . ادمین اینستاگرام . ادمین اینستاگرام

 

پس از تبدیل ، باید جزئیات ورود به سیستم را به شخصی که دسترسی مشترک دارد ، ارائه دهید.

امیدوارم که شما این وبلاگ را دارای ارزش داشته باشید ، من از نظرات شما در زیر استقبال می کنم. به یاد داشته باشید که فیس بوک و اینستاگرام به طور منظم تغییر می کنند بنابراین آنچه در بالا می بینید ممکن است با آنچه در صفحه خود در آن زمان می بینید کمی متفاوت باشد.

اگر می خواهید به طور کلی  اینستاگرام یا به طور کلی کسب و کار خود را ارتقا بدهید ، لطفا با کلیک کردن در اینجا با من تماس بگیرید یا چرا با کلیک کردن در اینجا در یکی از کارگاه های گروه زنده اینستاگرام به من ملحق نمی شوید .

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *