Instagram Master

امیدوارم از خواندن این پست وبلاگ لذت ببرید.اگر می خواهید تیم من فقط بازاریابی شما را برای شما انجام دهد ، اینجا را کلیک کنید .

اینستاگرام مارکتینگ : دنبال کنندگان خود را با این 7 راهنما و 5 دوره افزایش دهید

اینستاگرام

آیا می دانید اینستاگرام ماهانه بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد ؟

این واقعیت که بیش از 50 میلیارد عکس در این شبکه اجتماعی با رشد سریع به اشتراک گذاشته شده چگونه است؟

علی رغم این واقعیت که اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی موجود است ، حتی بزرگتر از توییتر ، اما بسیاری از متخصصان بازاریابی قدرت آن را نادیده می گیرند.

چرا اینطور است؟

دلایل زیادی برای این وجود دارد:

 • کمبود دانش
 • عدم اطمینان در مورد انواع تصاویر یا فیلم های اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن.
 • ناتوانی در ایجاد یک برنامه بازاریابی عملی.

و ، این فقط شروع است. متأسفانه ، اگر اجازه دهید یکی از این بهانه ها مانع شما شود ، فرصتی را برای ارتباط با مخاطبان به سرعت در حال گسترش  جامعه جهانی اینستاگرام از دست می دهید.

با بیش از یک میلیارد کاربر جهانی در  اینستاگرام ، اکنون زمان آن فرا رسیده است که برند شما با هدف تولید نتایج فوری ، یک طرح اینستاگرام مارکتینگ سالم را پیاده سازی کند.

در پست وبلاگ آینده ، ما 7 راهنما و 5 دوره را بررسی می کنیم که می توانید برای دستیابی به موفقیت اینستاگرام مارکتینگ به آنها اعتماد کنید. در حالی که برخی از این پست های وبلاگ ، راهنماها و دوره ها تمرکز مشابهی دارند ، هر یک از آنها می توانند در مورد موفقیت با این کانال اجتماعی چیز منحصر به فردی را به شما یاد دهند.


 • برای کسب و کار یا شخصی خود یک حساب کاربری قدرتمند در اینستاگرام مارکتینگ داشته باشید که بتوانید برند خود را بسازید و پیروان خود را به مشتریانی که پول می دهند تبدیل کنید.
 • 10000 دنبال کننده واقعی هدفمند را به حساب اینستاگرام خود جذب کنید!
 • فالوورهای جدید اینستاگرام مارکتینگ خود را به مشتریانی که در بلند مدت وفادار هستند و عاشق تجارت شما هستند تبدیل کنید!
 • آنچه این مورد را از سایر دوره های مدیریت و بازاریابی اینستاگرام متمایز می کند این است که در پایان این دوره – شما تمام استراتژی های مربوط به رشد پیروان خود و تبدیل آمار موفقیت آمیز اینستاگرام خود را به فروشندگان و طرفداران وفادار می دانید!
 • ما با تمام ویژگی های جدید اینستاگرام به روز هستیم و گام به گام شما را در مورد چگونگی استفاده از این توابع برای رشد حساب و بازاریابی تجارت خود راهنمایی خواهیم کرد

  اینستاگرام مارکتینگاینستاگرام مارکتینگ

  این دوره اینستاگرام برای هر کسی که می خواهد یاد بگیرد چگونه از اینستاگرام مارکتینگ برای رشد فالوور و تجارت خود استفاده کند ، طراحی شده است. ما به طور مداوم با تمام ویژگی های جدید و تغییرات اعمال شده همگام هستیم و شما در طول زندگی به دوره دسترسی دارید.

  در این دوره ، ما با اصول اولیه شروع می کنیم و شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک نمایه قدرتمند و حرفه ای اینستاگرام مارکتینگ برای کسب و کار خود ایجاد کنید که برای جلب نظر مشتری هدف شما به طور موثر طراحی شده است. حتی برای افرادی که قبلاً حساب کاربری ایجاد کرده اند ، ضروری است بدانند که شما این کار را به روش بهینه برای رشد و بازاریابی اینستاگرام انجام داده اید!

  سپس می توانید با استفاده از استراتژی های بازاریابی تبلیغاتی باورنکردنی اینستاگرام مارکتینگ، یاد بگیرید که چگونه هر روز صدها دنبال کننده ، نظر و پسند برای حساب کسب و کار خود بدست آورید. تمام وقت ما برای پاسخگویی به سالات اینجا هستیم.

  آنچه این مورد را از سایر دوره های مدیریت و بازاریابی اینستاگرام متمایز می کند این است که در پایان این دوره – شما تمام استراتژی های مربوط به رشد فالوورهای خود و تبدیل آمار موفقیت آمیز اینستاگرام خود را به فروش ، مشتری و طرفداران وفادار می دانید!

  با پایان این دوره ، مهارت های ارزشمندی خواهید داشت که به شما کمک می کند تا جامعه ای قدرتمند از فالوورهای اینستاگرام را به طور موثر ایجاد کنید ، آنها را به مشتریانی پرداخت کنید و در آخر محصولات و خدمات خود را به آنها بفروشید.

  همچنین می توانید فعالیت های تمرینی ، تظاهرات زنده و منابع مفیدی را برای راهنمایی در کل مراحل دریافت کنید. از راه اندازی حساب کاربری اینستاگرام خود ، جمع آوری افراد پیرو و مرتبط ، تا افزایش سود تجارت خود.

  این دوره برای چه کسانی است:

  • این دوره اینستاگرام برای مشاغل و کاربران شخصی تازه وارد اینستاگرام یا کسانی که کمتر از 10 هزار فالوور اینستاگرام دارند مناسب است.
  • در این دوره شما تمام استراتژی های اینستاگرام مارکتینگ قدرتمند و اثبات شده موجود را تسخیر و پیاده سازی خواهید کرد. شما حساب اینستاگرام خود را از طریق استراتژی های گام به گام روشن ما برای تبدیل پیروان خود به مشتریان پرداخت خواهید کرد.
  • این دوره برای همه کسانی که می خواهند پیروان اینستاگرام مارکتینگ خود را رشد دهند ، در تمام ابزارهای بازاریابی موجود مهارت پیدا کنند و از تمام ویژگی های جدید اینستاگرام مطلع باشند ضروری است.

2719140 3024 9


ببینید که چگونه آژانس ما می توانید به شما کمک کند

 • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوندها را می گیرد و بازدیدکنندگان را جذب می کند.
 • Paid Media – استراتژیهای پرداختی موثر با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *