بیزینس کوچینگ

مراکز بیزینس کوچینگ در گیلان را پیدا کنید

بیزینس کوچینگ در گیلان

مقدمه

ما مراکز بیزینس کوچینگ در گیلان را برای بیزینس کوچینگ در گیلان برای صاحبان مشاغل کوچک تهیه کرده ایم. ما به همه مواردی که درباره راهنمای بیزینس کوچینگ می دانید ، از جمله تفاوت بین انواع خاص و مشاغل و شرایطی که بیشتر از راهنمایی های حرفه ای که فقط یک بیزینس کوچینگ می تواند ارائه دهد ، می پردازیم.
فهرست مطالب:

مراکز بیزینس کوچینگ در گیلان را پیدا کنید

این مشاوره برای کمک به شما در جهت یابی به آنچه در شرایط شما اعمال می شود ، به بخش‌هایی تقسیم می شود:

 • چه انتظاری از بیزینس کوچینگ دارد
 • مقابله با تغییر فضای کسب و کار
 • در حال رشد تجارت خود
 • تبدیل شدن به یک رهبر تجارت
 • تغییر شغل به عنوان مدیر اجرایی بازرگانی
 • هزینه های خدمات بیزینس کوچینگ

هر صاحب مشاغل یا هر کسی که در اداره مشاغل شرکت دارد می داند که یک طرح تجاری به ندرت ثابت است و شرکت اغلب در حال گذار است. انتقال کسب و کار انواع مختلفی دارد. شما ممکن است یک برنامه بلند مدت برای فروش تجارت خود ، تحویل آن به نسل بعدی ، ترک کارمندان اصلی ، تغییر از یک سازمان مستقر در دفتر کار به کار از راه دور و یا در نظر گرفتن رشد شرکت خود در سطح ملی یا بین المللی داشته باشید. هر مرحله ای را که اکنون طی می کنید ، مربیگری کسب و کار می تواند به شما کمک کند. طبق گفته مشاوره کسب و کار ، بیش از 70٪ از افرادی که خدمات مربیگری دریافت می کنند ، از بهبود عملکرد کاری ، روابط و مهارتهای ارتباطی موثرتربهره مند می شوند.
مراکز بیزینس کوچینگ در گیلان

چه انتظاراتی از مراکز بیزینس کوچینگ در گیلان دارید

یک مربی کسب و کار تقریباً همانند شما با کسب و کار شما آشنا می شود. آنها به جای شما تصمیمی نخواهند گرفت ، یا وارد کار می شوند و در اداره شرکت شرکت می کنند. یک مربی کسب و کار به شما کمک می کند تا خلأهای مهارتی را تعیین کنید ، اهداف مشخصی را برای تجارت و مدیریت تعیین کنید ، کارمندان بهتری استخدام کنید ، آموزش های اجرایی و تصمیم گیری های بهتر در زمینه کسب و کار .

لیست آنچه می توانید از یک توسعه کسب و کار یاد بگیرید طولانی است. برخی از مشاغل هنگامی که فروش یا روحیه تیم پایین می آید ، مربیان مشاغل خود را استخدام می کنند. دیگران دارای کادر مربیگری اجرایی هستند. هنگامی که شما یک مرحله دشوار را پشت سر می گذارید ، مشاوره حرفه ای می تواند کمک زیادی کند. با این حال ، برای صاحبان مشاغل کوچک ، سرمایه گذاری در یک مربی ایده خوبی در هر مرحله از چرخه زندگی شرکت شما است. یکی از بدترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که قبل از شنیدن توصیه های یک بیزینس کوچینگ خیلی طولانی صبر کنید .

ادامه چه انتظاراتی از مراکز بیزینس کوچینگ در گیلان دارید

یک بیزینس کوچینگ در رشت می تواند برای موفقیت صاحبان مشاغل کوچک موثر باشد. همراه با بیزینس کوچینگ خود ، یک استراتژی را برای رشد ، بر اساس برخی از اصول زیر تنظیم می کنید:

 • یک بیزینس کوچینگ به شما کمک می کند تا یک مالک مشاغل کوچک مانند خودتان را با ترسیم اهداف برای شما و تجارت ، یک نقشه راه مناسب برای موفقیت طراحی کند. مربی کسب و کار به شما کمک می کند تا مطمئن شوید اینها همسو هستند ، اقدامات لازم برای دستیابی به آنها را شناسایی می کنید.
 • بیزینس کوچینگ به شما اطمینان می دهد که اقدامات صحیحی را برای افزایش کارایی دنبال می کنید. هنگامی که اهداف خود را مشخص کردید ، باید مشخص کنید که شاخص های اصلی برای پیگیری پیشرفت به سمت اهداف شما چیست. مربی تجارت شما به شما کمک می کند این موارد را برای تجارت کوچک خود شناسایی کنید.
 • بیزینس کوچینگ شما اطمینان حاصل خواهد کرد که شما در طول ابتکارات بهبود ، پاسخگو خواهید بود. بیزینس کوچینگ پشتیبانی از طریق فرایند دستیابی به اهداف شما ، از جمله کمک به شما برای جستجوی راه حل در صورت عدم رسیدن به اهداف خود ، خواهند بود.

سوالاتی که ممکن است در طول بیزینس کوچینگ از شما پرسیده شود:

 • مشتری شما کیست؟
 • شاخص های عملکرد اصلی شما چیست ، آیا آنها تغییر کرده اند؟
 • میانگین ماندگاری کارکنان شما چقدر است؟
 • در شش ماه گذشته چند کارمند خود را از دست داده اید؟
 • هدف تجاری شما چیست؟ آیا با اهداف شخصی شما همسو است؟
 • فروش شما چگونه است؟
 • هزینه فروش شما چقدر است؟
 • همانطور که می بینید بزرگترین چالش در تجارت شما چیست؟
 • در طی 3 سال کسب و کار خود را در کجا می بینید؟ در 5 سال؟
 • چه چیزی می تواند شما را در رسیدن به آن اهداف باز دارد؟

اگر هنوز همه پاسخ ها را ندارید نگران نباشید. خدمات مربیگری از بیزینس کوچینگ شما را راهنمایی می کند که در صورت مرتبط بودن با وضعیت شغلی شما ، چگونه آنها را تهیه کنید.

مقابله با تغییر فضای کسب و کار

انتقال برای صاحبان مشاغل می تواند لحظاتی سازنده یا شکستنی باشد. این موارد در اطراف شما وجود دارند – از گسترش فروشگاه آجر و ملات به دنیای آنلاین یا انتقال کارمندان به محیط های کاری از راه دور .

بیزینس کوچینگ ، مهارت و توانایی تجزیه این انتقالهای مهم را به کارهای کوچکتر و قابل کنترل تر برای صاحبان مشاغل کوچک فراهم می کند ، در حالی که تمرکز خود را بر روی تصویر بزرگتر حفظ می کند. به عنوان مثال ، یافتن و نگه داشتن کارمندان مناسب برای مشاغل کوچک خود ممکن است چالش برانگیز باشد. مربیان کسب و کار می توانند از طریق مشخصات کارمندان و شناسایی شکاف های مهارتی در تجارت خود ، به شما کمک کنند افراد مناسب را استخدام کنید. اگر مشکل شما حفظ کارکنان است ، او می تواند در پاسخ به ترجیحات کارمندان یا تعیین چگونگی بهبود محیط کار و تعادل کار و زندگی ، به پیشرفت کار شما کمک کند .

مراکز بیزینس کوچینگ

در حال رشد تجارت خود

توصیه های عمومی زیادی برای صاحبان مشاغل کوچک در مورد چگونگی رشد تجارت خود ارائه شده است. با یک جستجوی آنلاین ساده می توانید هزاران نتیجه و میلیون ها نکته در مورد رشد تجارت کسب کنید. اما ، از کجا می دانید چه چیزی خوب و چه توصیه بدی برای تجارت کوچک شماست؟

در اینجاست که بیزینس کوچینگ برای صاحبان مشاغل در میان است. آنها می توانند براساس تجربه صنعت مشاوره متناسب ارائه دهند . صاحبان مشاغل کوچک ، مانند خود شما ، نباید به توصیه های عمومی یا منسوخ شده ای که از محتوای آنلاین یا دوستان و خانواده پیدا می کنید ، اعتماد کنند.

از همه بهتر ، یک مربی خوب تجاری نه تنها شرکت شما را بهبود می بخشد بلکه از همسو بودن اهداف شخصی شما نیز مطمئن می شود . سبک رهبری و ارزشهای شرکت شما اغلب با شخصیت شما ارتباط تنگاتنگی دارد ، بنابراین همسو سازی اهداف شخصی و شغلی به شما کمک می کند تا انگیزه خود را حفظ کنید. شناسایی مکان هایی که این دو با هم تراز نیستند نیز ممکن است در ایجاد تغییرات لازم به شما کمک کند.

ادامه در حال رشد تجارت خود

به عنوان مثال ، بیایید بگوییم هدف تجاری شما رشد تجارت کوچک شما است ، اما هدف شخصی شما این است که وقت بیشتری را برای یادگیری زبان فرانسه صرف کنید. این دو ممکن است اهداف متناقضی نباشند ، اما ممکن است به این معنی باشد که شما باید در تفویض کار بهتر عمل کنید تا بتوانید به موقع ترک کنید حتی اگر تجارت به منابع بیشتری نیاز داشته باشد. شناسایی زودهنگام ، ساده ترین راه برای رسیدن به موفقیت است ، هم در تجارت و هم در زندگی خصوصی.

نکته)حتما درباره بازاریابی دیجیتال بخوانید.

در حالی که رشد کسب و کار یک قسمت اساسی از استراتژی کسب و کار است ، دانستن زمان جهش می تواند یک چالش باشد. مربی به شما کمک می کند تا بهترین زمان برای به کار انداختن بیش از حد کار خود پیش بینی کنید. و از همه مهمتر ، بیزینس کوچینگ می تواند به شما کمک کند تا برای رسیدن به آنجا برنامه ریزی کنید. چه موقع باید تجارت خود را گسترش دهید ، چه منابعی مورد نیاز است و اگر پیشرفت حرفه ای می تواند سفر را آسان کند. اگر در موقعیت خوش شانس هستید که کسب و کار شما از قبل سریع شروع به رشد کرده است ، مربیگری کسب و کار برای صاحبان مشاغل همچنین می تواند به شما در مدیریت دردهای بزرگ کمک کند . این موارد می تواند از طریق تصمیم گیری در مورد استخدام ، کاهش هزینه ها یا تلاش برای تمرکز روی اهداف سازمانی اتفاق بیفتد.

تبدیل شدن به یک رهبر تجارت

بسیاری از کارآفرینان هنگام تبدیل شدن از یک مالک تجارت به یک رهبر ، مبارزه می کنند . به عنوان یک رهبر ، روزهایی که می توانید فقط بر اساس غریزه تصمیم گیری کنید ، گذشته است. هنگام تصمیم گیری درمورد کسب و کار ، باید به مشاوره گوش داده و به کل تیم خود فکر کنید.

یک مربی می تواند در این تغییر به شما کمک کند. آنها نکات کاربردی دارند که به شما کمک می کند سبک مدیریت شما را شناسایی کرده و نقاط قوت شما را به عنوان رهبر شرکت خود تقویت کنید.

یا اگر در یک سازمان بزرگ کار می کنید ، مدیریت یک تبلیغ می تواند به همان اندازه دشوار باشد. انتقال از یک کارمند سطح متوسط ​​به سمت مدیریت اجرایی می تواند طاقت فرسا باشد. توصیه های متناسب با بیزینس کوچینگ ، استرس را کاهش می دهد و وقت شما را برای برتری در محل کار آزاد می کند.

بیزینس کوچینگ در گیلان

تغییر شغل به عنوان مدیر اجرایی بازرگانی

حتی اگر در بالای نمودار سازمانی یک شرکت بزرگ باشید ، باز هم می توانید در زندگی تجاری خود حرکت کنید ، مانند:

 • نقل و انتقالات جانبی
 • کمیته های پیشرو ؛
 • عضویت در هیئت مدیره
 • رهبری دفاتر جدید منطقه ای یا،
 • انتقال به یک شرکت جدید

یک بیزینس کوچینگ ، تجربه شخصی و شغلی شما را ارزیابی می کند تا اطمینان حاصل کند که شما رهبر عالی بدون توجه به کجا هستید. آنها مشاوره عملی در مورد چگونگی یادگیری و تجربه خود را به کار بعدی خود ارائه می دهند.

هزینه بیزینس کوچینگ در گیلان چقدر است

شما می توانید انتظار داشته باشید برای اولین جلسه خود با مربی بازرگانی چند میلیون بپردازید. این سرمایه اندک می تواند در بلندمدت بسیار خسارت وارد کند. اگر می خواهید در مورد اینکه چرا بیزینس کوچینگ ارزش سرمایه گذاری دارد بیشتر بدانید – جزئیات کامل هزینه مربی کسب و کار را بررسی کنید ، از جمله بحث در مورد بازگشت سرمایه. این موارد از افزایش تا سودآوری و رضایتمندی کارکنان تا کاهش هزینه های تجاری را شامل می شود.

برنامه های مربیگری مشاغل گسترده تر می تواند به هزاران دلار برسد ، بنابراین داشتن یک مسابقه خوب ضروری است. هنگام انتخاب بیزینس کوچینگ ، به دنبال مربی مناسب صنعت خود و تجربه مناسب باشید. برای به حداکثر رساندن سرمایه گذاری خود ، بیزینس کوچینگ را بررسی کنید که جلسات مشاوره اولیه رایگان را ارائه می دهند. اینها روشهای بسیار خوبی برای درک روند کار و بررسی اینکه آیا مربی کسب و کار شما برای شما مناسب است یا خیر. هزینه مربی تجارت می تواند بازدارنده باشد ، اما طبق گفته موسسه مربیگری 86٪ از شرکت هایی که در بیزینس کوچینگ  سرمایه گذاری کرده اند ، گزارش می دهند که سرمایه خود را در بیزینس کوچینگ و موارد دیگر جبران کرده اند.

یکی از بهترین قسمتهای بیزینس کوچینگ این است که مشاوره های مجازی و جلسات آنلاین می تواند روند کار را به طور قابل توجهی تسهیل کند. رفتن با مربی آنلاین می تواند به صاحبان مشاغل کوچک کمک کند بهترین معامله را انجام دهند و این تجربه می تواند به همان اندازه جلسات حضوری مفید و حرفه ای باشد.

بیزینس کوچینگ حرفه ایی پیدا کنید

دنیای تجارت سخت است و می تواند یک مکان دشوار برای برتری باشد. رقابت در همه جا وجود دارد و ایجاد یک چرخش اشتباه ممکن است رویای حرفه ای مادام العمر شما را به یک بدبختی تبدیل کند. آیا می خواهید از این شانس استفاده کنید؟

چرا شانس موفقیت و رشد تجارت خود را افزایش نمی دهید؟

یک بیزینس کوچینگ پیدا کنید که خدمات مربیگری آن بتواند به تجارت شما کمک کند تا در صنعت خود پیشرفت کند. شما در مورد چگونگی بهبود مشاغل کوچک خود مشاوره سازمانی خواهید گرفت اما همچنین در مورد چگونگی بهبود توانایی های رهبری مشاوره تخصصی خواهید گرفت. برای ایجاد پایه و اساس موفقیت در کسب و کار خود از طریق خدمات مربیگری در مربیان آرام نگارین کاسپین ، استراتژی های متناسب ، شخصی و عملی خواهید داشت.

نکته) حتما درباره مدرس دیجیتال مارکتینگ بخوانید.

بیزینس کوچینگ در رشت

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *