5 نکته برای راه اندازی کسب و کار ، بیزینس کوچینگ در گیلان

مقدمه

در بسیاری از کسب و کار بیزینس کوچینگ در گیلان ، نکته ای پیش می آید که ایجاد انحراف ضروری یا مطلوب است. برای افراد حرفه ای موفق در تجارت، هنگامی که افراد از فعالیت تجاری دور می شوند و مربی گری یا مشاوره با دیگران را شروع می کنند. یکی از اصلی ترین محورهای طبیعی رخ می دهد. این انتقال می تواند طراوت بخش و مهیج باشد، اما شما می خواهید نکات زیر را در ذهن داشته باشید:

فهرست مطالب:

بیانیه مأموریت را ایجاد کنید

هر شغل موفق در بیزینس کوچینگ در گیلان با تعیین هدف تعیین شده شروع می شود. و در قلب تعیین هدف، بازتاب شخصی است. شما باید بنشینید و با توجه به اینکه چرا این حرکت شغلی را دنبال می کنید و نتیجه آن چیست ، با خود صادق باشید. به طور خاص ، شما باید توانایی پاسخگویی به سوالات زیر را داشته باشید:

  • چرا می خواهم بیزینس کوچینگ در گیلان شوم؟
  • چگونه من رویکردم در زمینه مربیگری را به بهترین وجه توصیف می کنم؟
  • تا کی امیدوارم بیزینس کوچینگ در گیلان شوم؟
  • من به عنوان یک بیزینس کوچینگ در گیلان به دنبال چه نتایجی هستم؟

با پاسخ دادن به این  سوالات ، شما یک بیانیه ماموریت مشخص تهیه می کنید. نتایج ممکن است شما را متعجب کند ، اما دقیق و مستقیم خواهد بود.

به عنوان مثال ، پس از پاسخ به سوالات ، بیانیه ماموریت شما ممکن است به این شکل باشد که برای یک مربی کم هزینه برای پنج تا ده سال آینده با هدف کمک به صاحبان کسب و کار های  کوچک در گیلان  در میان رقابت شرکت های بزرگ مقیاس. این بیانیه ماموریت هدفی هدفمند را ارائه می دهد که شما را به انتخاب و تصمیم گیری خاص راهنمایی می کند.

از طرف دیگر ، اگر به سوالات  پاسخ نداده باشید ، بیانیه مأموریت غیر کلامی شما ممکن است به این صورت باشد: “برای یک بیزینس کوچینگ سودآور برای چند سال”.جمله ای مبهم مانند این ، راهنمایی بسیار کمی ارائه می دهد.

یک مدل تجاری را پیاده سازی کنید

هنگامی که بیانیه ماموریت و اهداف خود را تعیین کردید ، می توانید بر ایجاد یک مدل کسب و کار تمرکز کنید که از این اهداف تعریف می کند. به عنوان یک مشاور ، مدل کسب و کار شما اساساً از دو ملفه اصلی تشکیل شده است.

برای مبتدیان ، شما برای عمل خود به یک مدل کسب و کار نیاز خواهید داشت که استراتژی قیمت گذاری ، تکنیک های تولید سرب و برنامه های رشد آینده را توضیح دهد. ثانیا ، شما به یک مدل تجاری برای چگونگی کمک به مشتریان خود در مقیاس مشاغل خود نیاز دارید. بیایید لحظه ای در مورد مورد آخر بحث کنیم.

بیشتر بیزینس کوچینگ  یک مدل استاندارد را انتخاب می کنند و سپس تنظیمات و تغییرات خود را انجام می دهند. یک چارچوب مشترک ، مدل GROW (هدف ، واقعیت ، موانع و راه پیشرفت) است. این مدل در دهه 1980 معرفی شد و روشی سیستماتیک برای حل مسئله مشاغل است. همچنین ممکن است بخواهید مدل SMART (خاص ، قابل اندازه گیری ، قابل دستیابی ، واقع گرایانه و محدود به زمان) را نیز در نظر بگیرید ، یکی دیگر از مدل های معمول مورد استفاده.

پس از شناسایی مدلی برای استفاده ، می توانید سازگاری ایجاد کرده و پایه و اساس محکمی برای تجارت خود ایجاد کنید. وقتی از دریچه بیانیه مأموریت خود بازدید می کنید ، درک درستی از اینکه به کجا می روید ، خواهید داشت.

بیزینس کوچینگ در گیلان

برای بیزینس کوچینگ در گیلان ، نام خود را به مالکیت معنوی وصل کنید

در حالی که تمرکز اولیه شما باید یافتن مشتری و ارائه مربیگری استثنایی به آنها باشد، باید به فکر تصویر بزرگتر باشید. بسیاری از بیزینس کوچینگ از شرکت های مربیگری خود به عنوان کاتالیزور برای کارهای اضافی استفاده می کنند. نگاهی مایکل بندر به عنوان مثال . او با ایجاد مالکیت معنوی جامع ، مربیگری موفق خود را به یک حرفه بسیار پردرآمد تبدیل کرد.

زیبایی وضعیت او این است که هر یک از جنبه های تجاری وی جنبه دیگری را تغذیه می کند. تجربیات مربیگری وی منجر به فرصت های بیشتری برای گفتن و نوشتن می شود ، در حالی که این فرصت ها به طور همزمان به او کمک می کند تا مشتری های بیشتری به دست آورد. این یک جاده دو طرفه مفید است.

وقتی تازه کار را شروع می کنید وقت نوشتن کتاب یا تدوین برنامه درسی را ندارید، اما شروع ایده پردازی هوشمندانه است. به ایده هایی برای کتاب ها ، برنامه ها ، دوره ها ، وبینارها و موضوعات گفتاری فکر کنید. همانطور که روی مشتریان خود سرمایه گذاری می کنید ، این موارد را در پشت ذهن خود نگه دارید.

مشتری های مناسب را پیدا کنید

موفقیت در بیزینس کوچینگ به معنای یافتن مشتری مناسب است. اگر شبکه خود را بیش از حد گسترده بچرخانید ، وقت زیادی را صرف مشتریانی می کنید که با اهداف شما همسو نیستند. اگر دسترسی شما بسیار محدود است ، بدون هیچ مشتری خاصی از بین خواهید رفت. نکته اصلی این است که یک طاقچه را شناسایی کنید و به شدت هدف قرار دهید. هرچه تعداد مشتری های شما در همان محل کار بیشتر باشد ، کار شما راحت تر خواهد بود.

بیزینس کوچینگ در گیلان

تجربه خود را برای بیزینس کوچینگ در گیلان، اهرم کنید

نکته آخر استفاده از تجربیات گذشته خود است. هنگام انتخاب طاقچه ، بهتر است روی موضوعی یا موضوعی تمرکز کنید که برای شما طبیعی است. به عنوان مثال ، اگر شغل گذشته شما در HR بوده است ، ممکن است طبیعی باشد که با مشتری در زمینه توسعه رهبری همکاری کنید. این کراس اوور ارگانیک شما را در انجام کار بهتر می کند.

موفقیت در جزئیات نهفته برای بیزینس کوچینگ در گیلان است

اگر فرمولی جادویی برای موفقیت در بیزینس کوچینگ وجود داشته باشد ، همه به یک بیزینس کوچینگ تبدیل می شوند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید جمع آوری هرچه بیشتر اطلاعات از منابع معتبر است. جزئیات این توصیه را انتخاب کنید و سپس یک برنامه حمله قوی بسازید. در دنیای مربیگری ، موفقیت در جزئیات نهفته است.

بیزینس کوچینگ در گیلان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *