دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوا

تولید محتوا

مقدمه

درباره‌ی تولید محتوا باید گفت، وقتی یک صفحه وب مانند اینستاگرام و یا روزنامه یا مجله را باز می کنید، با محتوای غنی متناسب با سلیقه خاص شما به عنوان یک مشتری روبرو می شوید. خواه در حال خواندن مقاله ، تماشای ویدیو یا گوش دادن به بروزرسانی اخبار باشید ، شخصی بر ایجاد و انتشار آن محتوا نظارت داشته است.
مدیران تولید محتوا بر کلیه جنبه های تولید محتوا، از مرحله طوفان مغزی اولیه تا زمان انتشار، نظارت دارند. برای کشف نحوه کار مدیران با تیم های خود برای ساخت محتوای جامد که ارزش شرکت را افزایش می دهد، به ادامه مطلب توجه کنید.

فهرست مطالب:

تولید محتوا

مدیر تولید محتوا چه کاری انجام می دهد؟

مدیران تقریباً مانند ویراستاران با مهارت های متنوع تر هستند. نه تنها باید نحوه نوشتن و ویرایش کلمه نوشتاری را درک کنند ، بلکه باید درک درستی از ایجاد فیلم و ویرایش صدا داشته باشند.

مدیران تولید با همکاری تیمی از متخصصان محتوا ، کارکنان خود را در موعد مقرر نگه می دارند و در هنگام رانندگی آنها را برای اتمام سریع و کارآمد محتوای با کیفیت ، خلاقیت می دهند. آنها پروژه های مختلفی را از نویسندگان ، عکاسان و فیلمبرداران فیلم از لیست طولانی کارهایی که با سایر تولیدکنندگان محتوا تهیه می کنند ، اختصاص می دهند.

مدیران تولید محتوا به طور معمول با اعضای مختلف تیم کار می کنند ، از جمله:

  • مدیران برند
  • مدیران استراتژی دیجیتال
  • مدیران رسانه دیجیتال

تولید محتوا

صلاحیت های مدیر تولید محتوا

مدیران تولیدمحتوا قبل از اینکه به سراغ تولید و ویرایش بروند ، چندین سال تجربه به عنوان سازنده محتوا ایجاد می کنند. توجه دقیق به جزئیات ، مهارتهای ارتباطی و رهبری قوی و رعایت دقیق ضرب الاجل برای هر مدیر موفق تولید محتوا ضروری است.

به طور معمول ، مدیران تولید محتوا مدرک کارشناسی را در ارتباطات یا بازاریابی قبل از اقدام به کار دریافت می کنند. این به آنها زمینه محکمی در تکنیک های بازاریابی می دهد که از آنها برای اجرای استراتژی های تولیدمحتوا با تیم های خود استفاده می کنند.

نکته)حتما درباره بریف محتوا بخوانید.

 

تولید محتوا

یک مدیر تولید محتوا شوید

متوسط ​​حقوق و دستمزد متوسط ​​برای مدیر تولیدمحتوا در سال 2012، 65000 دلار بود ، اگرچه این حقوق بسته به شرکت و چند سال تجربه مدیر در نوسان است.

اگر به تیم های پیشگام حرفه ای از تولیدکنندگان ویدئو ، وب و محتوای چاپی علاقه مند هستید، با مشاوران شرکت آرام نگارین کاسپین تماس بگیرید.

 

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *