بسیاری از راه اندازی کسب و کار در گیلان در چند سال اول شکست می خورند. به همین دلیل این دوره اولیه مهم است. کارآفرینان باید پول پیدا کنند ، یک مدل کسب و کار و برنامه تجاری ایجاد کنند ، پرسنل اصلی را استخدام کنند ، جزئیات پیچیده ای مانند سهام سهام را برای شرکا و سرمایه گذاران تهیه کنند و برای بلند مدت برنامه ریزی کنند. بسیاری از موفق ترین شرکتهای امروزی – مایکروسافت ( MSFT ) ، اپل ( AAPL ) و فیس بوک ( FB ) ، به عنوان چند شرکت – به عنوان شرکت های نوپا شروع به کار کردند و در نهایت به شرکت های تجاری عمومی تبدیل شدند .

ملاحظات خاص

محل

شرکت های نوپا باید تصمیم بگیرند که آیا تجارت آنها به صورت آنلاین انجام می شود ، در یک دفتر یا دفتر خانه یا یک فروشگاه. مکان به محصول یا خدمات ارائه شده بستگی دارد. به عنوان مثال ، ممکن است یک استارت آپ فن آوری که سخت افزار واقعیت مجازی را می فروشد ، به یک ویترین فیزیکی نیاز داشته باشد تا بتواند خصوصیات پیچیده محصول را به صورت حضوری به مشتریان ارائه دهد.

ساختار قانونی

شرکت های نوپا باید در نظر بگیرند که چه ساختار قانونی برای نهاد آنها مناسب تر است. یک شرکت انحصاری برای موسس مناسب است که همچنین کارمند اصلی یک کسب و کار است. مشارکت یک ساختار قانونی مناسب برای مشاغل متشکل از افراد مختلفی است که دارای مالکیت مشترک هستند و ایجاد آنها نیز کاملاً ساده است. با ثبت نام یک شرکت تازه تاسیس به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC) می توان مسئولیت شخصی را کاهش داد .

منابع مالی

راه اندازی کسب و کار در گیلان معمولاً با مراجعه به خانواده و دوستان یا با استفاده از سرمایه گذاران خطرپذیر سرمایه جمع می کنند. این گروهی از سرمایه گذاران حرفه ای هستند که در تأمین بودجه استارت آپ ها تخصص دارند. سرمایه گذاری گسترده (Crowdfunding ) به روشی قابل قبول.

نکته) حتما درباره مدرس دیجیتال مارکتینگ بخوانید.

راه اندازی کسب و کار در گیلان ممکن است برای شروع فعالیت خود از اعتبار استفاده کنند. یک تاریخچه اعتبار کامل ممکن است به استارت آپ این امکان را بدهد که از خط اعتباری به عنوان بودجه استفاده کند. این گزینه بیشترین خطر را به همراه دارد ، به خصوص اگر راه اندازی ناموفق باشد. شرکت های دیگر برای کمک به رشد سوخت وام های کوچک را انتخاب می کنند. برای احراز صلاحیت اغلب به یک برنامه تجاری دقیق نیاز است.