بیانیه جهت قرارداد شهرداری کلانشهر رشت

بیانیه جهت قرارداد شهرداری کلانشهر رشت


بیانیه جهت قرارداد شهرداری کلانشهر رشت

بیانیه جهت قرارداد شهرداری کلانشهر رشت

بیانیه جهت قرارداد شهرداری کلانشهر رشت

با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون؛

اخیرا اخباری کذب نسبت به شرکت آرام نگارین کاسپین توسط یکی از کارمندان شهرداری رشت جهت شیطنت خبری در یک کانال خبری خارج از ایران منتشر گردیده است .لذا شرکت جهت شفاف سازی و رفع ابهام  ، همانگونه که قبلا به پرسنل و مجموعه کلانشهر رشت اعلام نموده است ، توضیحات لازم ارائه میگردد:

در مورخه 1399/10/4 به شماره قرار داد192433 تفاهم نامه ایی مابین شرکت آرام نگارین کاسپین و شهرداری کلانشهر رشت منعقد گردید که طی این قرارداد طرفین با قراردادن تضامین مربوط و پرداخت حق عضویت توسط پرسنل از خدمات مجموعه آرام نگارین کاسپین استفاده کنند. شرکت طبق قرارداد قید شده تضامین مربوط را قبل از دریافت وجه به شهرداری تحویل داد و پس از واریز حق عضویت توسط پرسنل ، کارت عضویت مشترکین صادر و در اواسط اسفند تمامی کارت ها تحویل شهرداری مرکزی کلانشهر رشت تحویل داده شد . اما شهرداری هیچگونه تضمین و تعهد منوط به پرداخت اقساط ، اعتبار به شرکت ارائه نداده است و رفاهی شهرداری هم از توزیع کارت های عضویت به پرسنل شهرداری جلوگیری کرده است، با توجه به اینکه شرکت تمامی موارد قرارداد و تفاهم نامه را طبق اصول و مفاد رعایت نموده است ، طی نامه ایی مکتوب به شهرداری جهت اطلاع رسانی به پرسنل بانک جایگزین معرفی نموده است تا مشترکین با مراجعه به بانک بصورت یک روزه تا سقف 30 میلیون تومان کالا کارت خود را دریافت کنند و این در حالی است که با کارت عضویت شرکت می توانند با تخفیف بیشتری خرید نمایند . این در حالی می باشد که در تفاهم نامه مبلغ اعتبار درج نگردیده است .

برای کسانی که تمایل به انصراف دارند در انتهای سال 99 شرایطی فرآهم گردید که با انصراف از طریق سایت می توانند وجه خود را دریافت نمایند. و همه این موارد چه به صورت مکتوب و چه بصورت پیامکی اطلاع رسانی شده است.

باتشکر

شهرداری رشت

شهرداری رشت

شرکت آرام نگارین کاسپین

شرکت آرام نگارین کاسپین

بیانیه جهت قرارداد شهرداری کلانشهر رشت

2 دیدگاه

 • سلام وقت بخیر
  من یکی از کارمندان آتش نشانی هستم
  میخواستم بدونم به صورت انفرادی هم میشه عضو شد و از مزایا استفاده کرد یا خیر؟
  اگر بله لطفا با شماره من تماس بگیرید

  • بله متقاضیان میتوانند بصورت آزاد ثبت نام و از تمامی خدمات شرکت استفاده نمایند ، برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۱۱۶۱۱۸۷۹۳ پیام دهید
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *