مربی کسب و کار

مدیریت یک کسب و کار می تواند احساس تنهایی کند. درآمد کسب و کار متوقف می شود و هر تصمیمی بر دوش مدیریت کسب و کار است. این نامناسب است که از زیردستان خود برای مشاوره یا حمایت بخواهید، بنابراین زمانی که به راهنمایی نیاز دارید باید به چه کسی مراجعه کنید؟

مربی کسب و کار

 مربی کسب و کار . مربی کسب و کار . مربی کسب و کار

یک مربی باتجربه شاید با ارزش ترین منبع موجود برای صاحبان مشاغل باشد. استخدام یک مربی کسب‌وکار (کوچ کسب و کار)  و مشاوره رایگان دوره مربیان کسبوکارمی‌تواند به مدیران عامل کمک کند تا راهنمایی‌های شخصی‌شده‌ای را که برای انتخاب‌های دشوار لازم برای ایجاد یک شرکت موفق نیاز دارند، دریافت کنند.

چند گروه خودتنظیمی مانند فدراسیون بین المللی مربیان و انجمن بین المللی مربیگری وجود دارند که به بهترین مربیان کسب و کار گواهی می دهند. این گواهینامه ها نشان دهنده آموزش رسمی و پایبندی به یک کد اخلاقی است. با این حال، برای مربی شدن نیازی به مجوز وجود ندارد و بسیاری از مربیان بزرگ گواهینامه ندارند. در TAB، همه تسهیل‌گران/مربی‌های ما از طریق ترکیبی از آموزش در محل و الکترونیک گواهینامه دریافت می‌کنند. تسهیلگر TAB / مربیان با دسترسی به خطوط آنلاین آنلاین، دوره‌های سالانه، آموزش‌ها و کارگاه‌های پیشرفته و یک سیستم مدیریت یادگیری قوی، سخنرانی را دنبال می‌کنند.

مربی کسب و کار

تکنیک‌ های فروش بیشتر

جهت رزرو مشاوره رایگان دوره مربیان و یا دوره مربی گری کسب و کار از طریق اینجا اقدام فرمایید

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *